هشتگ های داغ :‌ ‌‌
0

تغییرات جدید در مقررات ورود به اتریش

بازدید 358

مهم‌ترین تغییرات ایجادشده در آئین‌نامه ورود به اتریش از تاریخ اول ژوئیه 2021:

 پیوست یک: کشورها و مناطق با میزان خطر اندک: فرد می‌تواند با ارائه یکی از موارد لحاظ شده در قانون 3G (تست منفی، کارت واکسیناسیون، یا تأییدیه بهبودی) بدون قرنطینه وارد شود و یا نتیجه آزمایش منفی کرونا را ظرف 24 ساعت بعد از ورود ارائه نماید. این کشورها عبارت‌اند از:

آلبانی، آندورا، استرالیا، بلژیک، بلغارستان، دانمارک، آلمان، استونی، فنلاند، فرانسه، فورستنتورم، لیختن‌اشتاین، یونان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لوکزامبورگ، مالت، موناکو، نیوزیلند، نروژ، پرتغال، رومانی، سن مارینو، سنگاپور، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئیس، کره جنوبی، جمهوری چک، مجارستان، واتیکان، هنگ‌کنگ، ماکائو، مقدونیه شمالی، عربستان سعودی، صربستان، تایوان، تایلند، ایالات‌متحده آمریکا و ویتنام.

پیوست دوم: کشورها یا مناطقی که سویه‌های مختلف ویروس در آن‌ها رواج دارد. برای این کشورها محدودیت بیشتری در نظر گرفته‌شده است. ورود از این کشورها به اتریش اساساً ممکن نیست.

در شرایط استثنایی با داشتن تست منفی PCR و ورود به قرنطینه امکان‌پذیر می‌باشد. افراد دارای کارت دیپلماتیک و یا افرادی که برای سفر کاری به وین عزیمت می‌نمایند، از قرنطینه معاف هستند اما می‌بایست در بدو ورود نتیجه تست منفی کرونا PCR در اختیار داشته باشند.

کسانی که از این کشورها قصد ورود دارند، می‌بایست در سامانه Pre-travel clearance ثبت‌نام نمایند.

فهرست این کشورها به شرح ذیل است:

بوتساوانا، برزیل، اسواتینی، هندوستان، لزوتو، مالاوی، موزامبیک، نامیبیا، نپال، زامبیا، زیمبابوه، آفریقای جنوبی، اروگوئه و بریتانیا.

سایر کشورها:

 ورود از این کشورها با رعایت قانون 3G و به‌شرط ورود به قرنطینه مجاز می‌باشد. کسانی که از این کشورها وارد می‌شوند و گواهی واکسیناسیون به همراه دارند (14 روز پس از واکسیناسیون کامل) و یا سفرهای کاری و یا دارندگان کارت شناسایی دیپلماتیک از قرنطینه معاف می‌باشند.

کسانی که از این کشورها قصد ورود دارند و ملزم به قرنطینه هستند، باید در سامانه Pre-travel clearance ثبت‌نام نموده و حتماً هنگام ورود به اتریش می‌بایست تست منفی کرونا به همراه داشته باشند. افراد واردشده از این کشورها، پس از 5 روز و با ارائه تست منفی PCR می‌توانند از قرنطینه خارج شوند. ایران در گروه سوم قرار دارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.